Contribucions d'usuari per a Xavier
Aparència
L'usuari té 33 844 edicions. Conte creat el 10 jul 2015.
23 gin 2025
- 18:2618:26 23 gin 2025 difs. hist. −4 L'Almodí →Història
- 18:2518:25 23 gin 2025 difs. hist. +508 N Almodí Pàgina nova, en el contingut: «La paraula '''almodí''' (De l'àrap ''al- mudi'', certa mida de grans) segons el Diccionari General de la Llengua Valenciana de la Real Acadèmia de Cult…»
- 18:1718:17 23 gin 2025 difs. hist. +16 Ricart Garcia Moya →Publicacions
- 18:1418:14 23 gin 2025 difs. hist. +1017 Ricart Garcia Moya →Cites
- 14:1314:13 23 gin 2025 difs. hist. +1442 2024 →Acontenyiments
- 14:1214:12 23 gin 2025 difs. hist. +1435 29 d'octubre →Acontenyiments
- 13:3213:32 23 gin 2025 difs. hist. +1078 N George Jean Nathan Pàgina nova, en el contingut: «'''George Jean Nathan''' (Fort Wayne, Indiana, Estats Units, 14 de febrer de 1882 - Nova York, Estats Units, 8 d'abril de 1958…»
- 12:5812:58 23 gin 2025 difs. hist. +139 Mª Teresa Puerto Ferré →Enllaços externs
- 12:4812:48 23 gin 2025 difs. hist. +155 Santiago Posteguillo →Gota freda de 2024
- 12:4612:46 23 gin 2025 difs. hist. +9 Santiago Posteguillo →Gota freda de 2024
- 12:4512:45 23 gin 2025 difs. hist. +471 Santiago Posteguillo Sense resum d'edició
- 12:3712:37 23 gin 2025 difs. hist. +1 Vicent Ramón Calatayud →Cites
22 gin 2025
- 18:4318:43 22 gin 2025 difs. hist. +49 Ineptocràcia Sense resum d'edició
- 18:4118:41 22 gin 2025 difs. hist. −3 Jean d'Ormesson →Ineptocràcia
- 18:4118:41 22 gin 2025 difs. hist. +1264 N Ineptocràcia Pàgina nova, en el contingut: «L''''ineptocràcia''' és una paraula que fon inventada pel filòsof i escritor francés Jean d'Ormesson i definí el seu significat: {{Cita|L'ineptocrà…»
- 18:3218:32 22 gin 2025 difs. hist. +656 Jean d'Ormesson Sense resum d'edició
- 15:5815:58 22 gin 2025 difs. hist. +71 Vicent Ramón Calatayud Sense resum d'edició
- 15:5615:56 22 gin 2025 difs. hist. +142 Vicent Ramón Calatayud Sense resum d'edició
- 15:5415:54 22 gin 2025 difs. hist. +15 Vicent Ramón Calatayud →Premis, guardons i reconeiximents
- 15:5315:53 22 gin 2025 difs. hist. +59 Vicent Ramón Calatayud →Premis, guardons i reconeiximents
- 15:5015:50 22 gin 2025 difs. hist. +19 Vicent Ramón Calatayud →Reconeiximents
- 13:0213:02 22 gin 2025 difs. hist. +307 Carlos Herrera Sense resum d'edició
- 13:0013:00 22 gin 2025 difs. hist. +281 Carlos Herrera Sense resum d'edició
- 12:5812:58 22 gin 2025 difs. hist. +1389 N Carlos Herrera Pàgina nova, en el contingut: «'''Carlos Herrera Crusset''' (Cuevas del Almanzora, Almeria, 8 de juliol de 1957), és un periodiste, locutor de ràdio i presentador de televis…»
- 12:3112:31 22 gin 2025 difs. hist. +155 1992 →Acontenyiments
- 12:2912:29 22 gin 2025 difs. hist. +69 1992 →Decesos
- 12:2812:28 22 gin 2025 difs. hist. +79 15 de giner →Acontenyiments
- 12:2812:28 22 gin 2025 difs. hist. +80 15 de giner →Decesos
21 gin 2025
- 19:1819:18 21 gin 2025 difs. hist. +113 Simbomba Sense resum d'edició
- 19:1719:17 21 gin 2025 difs. hist. +1 Instrument musical Sense resum d'edició (edició actual)
- 19:1619:16 21 gin 2025 difs. hist. +61 Simbomba Sense resum d'edició
- 19:1419:14 21 gin 2025 difs. hist. +836 N Simbomba Pàgina nova, en el contingut: «La '''simbomba''' (Del llatí ''simphonĭa''), en castellà, ''zambomba'', segons el Diccionari General de la Llengua Valenciana de la Real Acadèmia de C…»
- 19:0519:05 21 gin 2025 difs. hist. +102 2025 →Decesos
- 19:0219:02 21 gin 2025 difs. hist. +355 Jean d'Ormesson Sense resum d'edició
- 18:5918:59 21 gin 2025 difs. hist. +34 Jean d'Ormesson →Enllaços externs
- 18:5818:58 21 gin 2025 difs. hist. +167 Jean d'Ormesson Sense resum d'edició
- 18:5518:55 21 gin 2025 difs. hist. +105 Jean d'Ormesson Sense resum d'edició
- 18:5418:54 21 gin 2025 difs. hist. +3267 Jean d'Ormesson Sense resum d'edició
- 12:4612:46 21 gin 2025 difs. hist. +402 José Mujica Sense resum d'edició
- 12:3812:38 21 gin 2025 difs. hist. +86 René Descartes →Cites
- 12:3712:37 21 gin 2025 difs. hist. +31 N Descartes Pàgina redirigida a René Descartes (edició actual) (Etiqueta: Redirecció nova)
- 12:3512:35 21 gin 2025 difs. hist. +713 Josep Alminyana i Vallés →El Crit de la llengua
- 12:2712:27 21 gin 2025 difs. hist. +693 N Jean d'Ormesson Pàgina nova, en el contingut: «'''Jean Bruno Wladimir François-de-Paule Le Fèvre d'Ormesson''', conegut popularment com a '''Jean d'Ormesson''' (París, França, 16 de juny de […»
- 12:1812:18 21 gin 2025 difs. hist. +8 Bíblia Parva Sense resum d'edició
- 11:3711:37 21 gin 2025 difs. hist. +722 Pere Pasqual Sense resum d'edició
- 11:2411:24 21 gin 2025 difs. hist. +16 Rebentat (beguda) Sense resum d'edició (edició actual)
20 gin 2025
- 19:1219:12 20 gin 2025 difs. hist. −1 Naronja →Varietats
- 19:1119:11 20 gin 2025 difs. hist. +120 Naronja →Enllaços externs
- 19:0919:09 20 gin 2025 difs. hist. +423 Naronja Sense resum d'edició
- 18:5918:59 20 gin 2025 difs. hist. +4 Naronja Sense resum d'edició